PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30634}
8,0 12 007
ocen
8,0 10 1 12007
8,2 16
ocen krytyków
Koyaanisqatsi
powrót do forum filmu Koyaanisqatsi

Nie miałem okazji się z nim zapoznać, kiedy Gutek wprowadził go do kin, a bardzo chętnie bym go zobaczył na dużym ekranie gdyż musi to być naprawdę niezwykłe przeżycie, kto jest za?

ocenił(a) film na 10
Edward_Nozycoreki

To moje marzenie zobaczyć to dzieło w kinie. A najlepiej w poprawionej jakości na ekranie IMAX. !!! Orgazm zmysłów gwarantowany. Muzyka Glassa upłynniająca mózg. To jest to!
Pozdrawiam, i do zobaczenia na blogu xD

ocenił(a) film na 4
Edward_Nozycoreki

Ja bardzo chętnie, bo na domowym ekranie te stare zdjęcia wyglądają dośc mizernie.

Edward_Nozycoreki

Bylam na tym filmie w kinie kilka dni temu:) Jako dodatkowa atrakcja pojawila sie kapela, grajaca na zywo podczas seansu. Kapitalna muzyka, niezapomniane doznania.

ocenił(a) film na 10
ananke_4

Gdzie, gdzie się to działo ?
Ogarnia mnie zazdrość.
Mi udało się kupić film (razem z Powaqattsi) w edycji brytyjskiej.
W domowym kinie wygląda ładnie, ale to nie to samo co na żywo z orkiestrą.

ocenił(a) film na 8
Edward_Nozycoreki

Też bym sobie oglądnął najlepiej w 3d. Ciekawy film oby takich więcej nie trzeba ściągać napisy film sam mówi za siebie.

Edward_Nozycoreki

Byłem, na tym w kinie. Tylko kiedy??? Ze dwadzieścia latek temu. Pamiętam tylko, że to było jak porządne zioło. Ale takie bez zaciągania. Z miłą chęcią zobaczyłbym ponownie. Z czystej ciekawości, jaki byłby odbiór dla prawie czterdzistolatka.

Edward_Nozycoreki

film będzie można zobaczyć 30.06. o 21:30 w Parku Sowińskiego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones